Forev Modern Eyüp 444 38 13

HAYAT YATAY MİMARİDE
GÜZEL


Forev Modern’de bloklar yatay olarak uzanıyor. Doğaya daha yakın olabilmeniz, balkonunuzda otururken bahçedeki çiçekleri görebilmeniz ve oyun parkındaki çocukların cıvıltılarını duyabilmeniz için mimari olabildiğince az katlı olarak tasarlandı.

YEŞİLİ EVİNİZE
DAVET EDİN


Ne kadar yeşil, o kadar huzur.. Forev Modern’deki bahçeli dubleks daireleri gezerken, muhtemelen aklınızdan bu düşünceler geçecek. Çünkü size özel ayrılmış bahçeye doğru kapıyı her açtığınızda, evinize doğanın tüm güzelliklerini de davet etmiş olacaksınız. Mevisimine göre açan çiçeklerin mis kokularını içinize çekerken; arkadaşlarınızla veya ailecek bahçede keyifli zaman geçirebilir ve şehir merkezinde bahçe keyfi yaşamanın değişilmez mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL,
MODERN SEÇENEKLER


Yatay konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Forev Modern, günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunmakta. Forev Modern’de her ihtiyaca özel dizayn edilmiş, konforlu daireler bulacaksınız. 1+1, 2+1, 3+1, bahçe dubleks ve loft daire seçeneklerine sahip konutların sunduğu balkon, teras veya bahçe seçenekleri ile sizi temiz havanın keyfini sürmeye teşvik ediyor.

ALIŞVERİŞ
CADDENİZ DE VAR


Forev Modern’de şehrin merkezinde olmanızın yanı sıra, değerli vaktinizi en olumlu şekilde değerlendirebilmeniz için bir de alışveriş caddesi tasarlandı. Böylece site sınırları içerisinden dahi çıkmadan ev alışverişlerinizi yapabilir, dilerseniz dostlarınızla kafede sıcak bir kahve içebilir veya ailecek restorana giderek leziz bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Bilgilendirme yazısı’nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.